Gravírovanie do kovu

Potrebujete gravírovanie do kovu?

  • Označíme vaše diely, výrobky, formy na odlievanie a iné.
  • Vyrobíme pre vás kovové štítky a stupnice v akejkoľvek mierke.
  • Pracujeme so všetkými kovmi, vrátane hliníka, ocele, antikoru, mosadze a iných.

Napíšte nám a šikovne vám pomôžeme expresnou prácou s laserom.

Odpovedáme v priebehu 24 h.

Gravírovanie laserom do kovu

Ako vám pomôžeme?

Môžete použiť tradičnú metódu ručného gravírovania alebo stroj, ktorý prácu vykoná za nás. Ak chcete dosiahnuť rôzne efekty, napríklad tieňovanie alebo 3D obrázky, musíte použiť špecializované nástroje a techniky. Problémom ručného gravírovania je, že je časovo veľmi náročné a vyžaduje si veľkú zručnosť. Mechanické strojové gravírovanie je oveľa rýchlejšie a jednoduchšie, ale výsledky často nie sú také dobré.

V posledných rokoch sa však vďaka technologickému pokroku objavili stroje, ktoré dokážu vytvárať vysokokvalitný gravírovaný obraz. Prečo je to dôležité? Nuž, ak si chcete dať vygravírovať napríklad obrázok na akýkoľvek typ kovu, máte teraz k dispozícii viac možností, ako kedykoľvek predtým. Môžete si vybrať tradičný ručne gravírovaný vzhľad alebo sa rozhodnúť pre mechanické gravírovanie strojom.

Z nášho pohľadu, najlepšou metódou je gravírovanie do kovu laserom. Je to práve tá metóda, ktorú používame my.

Samozrejme, existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť vzhľad vygravírovaného obrazu. Ak sa napríklad rozhodnete pre ručne gravírovaný obraz, vytvorí ho remeselník s dlhoročnými skúsenosťami. Úroveň ich zručností bude zohrávať veľkú úlohu pri výslednom výrobku. Nevýhodou ručného gravírovania do kovu je, že to môže byť dosť drahé. Na druhej strane, strojové gravírovanie do kovu prešlo behom rokov dlhú cestu. Vďaka technologickému pokroku môžete teraz získať strojovo vygravírovaný obraz, ktorý vyzerá rovnako dobre (ak nie lepšie), ako ručne vygravírovaný. Výhodou takej metódy gravírovania je, že je lacnejšie ako ručné gravírovanie a aj presnejšie. Nevýhodou je zase to, že pri strojovom gravírovaní do kovu existuje väčšie riziko poškodenia predmetu a že niektoré predmety sa jednoducho nedajú gravírovať.

Preto používame metódu gravírovania do kovov práve pomocou laseru. Má veľmi silné výhody a takmer žiadne nevýhody. Jej výhodami sú napríklad, že je presnejšia ako akákoľvek iná metóda gravírovania, veľmi rýchla a výsledky sú vždy perfektné.

Keď si chcete nechať vygravírovať obrázok alebo motív či text na nejaký predmet, chcete si vybrať metódu, ktorá vám poskytne najlepšie výsledky bez toho, aby ste sa obávali poškodenia kovu v procese gravírovania. Vo väčšine prípadov bude najlepšou voľbou práve gravírovanie do kovu laserom. Je presnejšie ako mechanické gravírovanie a nie je spojené s toľkými rizikami. Jedinou nevýhodou je, že môže pôsobiť príliš dokonale, ale ak chcete veľmi presný obraz, aj toto je potom výhodou.

Gravírovanie laserom do stupníc

Gravírovanie stupníc

Pomôžeme vám s výrobou stupníc a pravítok. Vďaka presnosti laseru ich vieme urobiť v takej mierke, v akej len potrebujete. Ak potrebujete väčšie dĺžky, nie je problém.

Laserové gravírovanie do kovu, diely

Pomôžeme vám s priemyselnou výrobou, či už ide o gravírovanie, značenie alebo popis rôznych predmetov, ako sú napríklad diely.

Možnosť zákazkovej, kusovej ale aj sériovej výroby. 

Výroba štítkov

QR a čiarové kódy

Vieme gravírovať aj QR a iné kódy, vďaka ktorým zaručíte trvalú sledovateľnosť vašich výrobkov. Robíme aj väčšie aj menšie zákazky.

Hliníkový štítok

Vyrobíme pre vás hliníkové štítky a štítky z antikoru / mosadze, ktoré môžu obsahovať sériové čísla, texty, čiarové a QR kódy a iné. Pomôžeme vám s návrhom štítkov, spracujeme náhľad a postaráme sa o samotnú výrobu.

Robíme s plechmi s hrúbkami od 0,5 mm až po 2-3 mm. Odporúčame 0,5 mm pri hliníkových štítkoch a minimálne 1 – 1,5 mm pri antikorových.

Cena gravírovania do kovu od:

0,19
Za kus
  • Konečna cena závisí najmä od gravírovanej plochy a množstva kusov

Prečo práve my?

Dôkladná kontrola

Každú jednu prácu manuálne kontrolujeme, obzvlášť ak ide o vzácne predmety.

Pri prácach, ktoré si to vyžadujú, na kontrolu kvality používame aj mikroskop.

Rýchly výsledok

Tlačí na vás deadline, ale ešte potrebujete označiť stovky kusov?

93 % objednávok expedujeme do 3 dní a niektoré urobíme aj za jeden deň.

Množstevné zľavy

Ak toho máte veľa alebo potrebujete sériovú výrobu, môžete sa tešiť na zľavy.

Ušetriť viac, ako 10 % z ceny objednávky môžete už pri zákazkách nad 100 ks.

Ukážky prác

Expresná výroba

Po dohode vieme vašu objednávku vybaviť expresne – aj tisíc kusov do 24 hodín.

Vzorka zadarmo

Pri väčších objednávkach vám vieme poslať aj fyzickú vzorku na odsúhlasenie pred začiatkom výroby.

Záruka za akosť

Našej práci veríme, preto vám na ňu poskytujeme plnú záruku jej kvality.

„S pánom Janekom spolupracujeme už dlhšiu dobu, pravidelne nám značí naše produkty. Ceníme si najmä jeho ochotu a individuálny prístup pri každej našej zákazke. Tiež sme veľmi spokojní s presnosťou práce a tým, že objednávky vždy dodá načas.“

5/5

Ing. Martin Gardian

DMR System, s.r.o.

„S firmou JANTECH SK, s. r. o. máme veľmi pozitívnu skúsenosť. Oceňujeme kvalitu práce a rýchlosť, s ktorou vybavuje naše objednávky.“

IMC Slovakia
5/5

Jozef Ilko

IMC Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje

JANTECH SK, s. r. o.
IČO: 54133432
DIČ: 2121574664
IČ DPH: SK2121574664

Popíšte nám vašu požiadavku

Alebo nám zavolajte na číslo:

sk_SK