Gravírovanie laserom

Laserové gravírovanie pre priemyselné firmy, ale aj jednotlivcov.

Odpovedáme v priebehu 24 h.

Laserové gravírovanie v praxi
Gravírovanie laserom do kovu

Váš bleskurýchly pomocník na gravírovanie laserom

Spolupracujeme primárne so strojárskymi firmami a dodávame služby aj pre automobilový priemysel. Záleží nám na tom, aby váš výrobný proces bol bezprekážkový a efektívny.

Stalo sa vám už, že ste kvôli dodávateľom meškali s výrobou alebo že sa vám poškodili výrobky v hodnote stoviek eur?

Takéto niečo nielen zhorší náladu, ale priamo ovplyvní chod vášho podniku a v konečnom dôsledku aj váš zisk.

Dobre to chápeme a rozumieme vám, preto sa pri práci sústredíme na to, aby ste získali rýchly výsledok bez vád.

Nie sú to len prázdne slová, je to náš praktický záväzok voči vám.

JANTECH SK, s. r. o.

Ako vám pomôžeme?

Laserové gravírovanie je rýchlo rozvíjajúcim sa odvetvím práve vďaka mnohým výhodám oproti tradičným metódam. Gravírovanie laserom je presnejšie a umožňuje dosiahnuť väčšie detaily, ako iné metódy. Okrem toho je rýchlejšie a lacnejšie, ako iné metódy. Laserové gravírovanie sa preto stáva rýchlo rastúcim odvetvím.

Laser dokáže vytvárať detailnejší obraz s väčšou presnosťou a podrobnosťou, ako iné metódy. Ponúka tiež výrazné úspory nákladov v porovnaní s tradičnými výrobnými technikami, vďaka čomu je vhodnou voľbou pre mnoho rôznych aplikácií. Používanie lasera na gravírovanie materiálov nie je novinkou, používa sa už mnoho rokov. S príchodom novších a výkonnejších laserov sa však tento proces stal oveľa jednoduchším a bezpečnejším. Laser sa dá okrem iného použiť aj na presné rezanie kovu a iných tvrdých materiálov.

Rezanie laserom má mnoho výhod oproti tradičným metódam, ako je rezanie vodným lúčom alebo plazmou. Keďže v tomto prípade nie je potrebný rezný nástroj, laserom sa dá dosiahnuť veľmi vysokú precíznosť pri spracovaní dielov. Táto presnosť umožňuje vyrábať zložité tvary, ktoré by pri iných metódach rezania neboli možné. Vysoká rýchlosť výrobného procesu pri tejto metóde rezania znamená, že aj veľké množstva materiálu sa dajú spracovať rýchlo, čím sa skracuje čas výroby a zvyšuje sa efektívnosť.

Gravírovanie pomocou laseru je podobné tradičnej tlači, len namiesto atramentu alebo tonera sa na povrch materiálu zameriava laserový lúč. Energia laserového lúča odparí materiál a zanechá trvalú stopu. Gravírovanie laserom sa často používa napríklad na personalizáciu, na gravírovanie mien alebo loga na darčeky alebo reklamné predmety

Kovy, ako napríklad hliník a nehrdzavejúca oceľ, odrážajú svetlo lasera, čo pri ich spracovaní znamená, že vyžaduje sa väčší výkon lasera. Kovy však možno gravírovať aj pomocou nastavenia lasera s nízkym výkonom. Nekovové materiály, ako je drevo, akryl a kartón, sa zase režú a gravírujú oveľa ľahšie, pretože absorbujú viac laserového svetla.

Laserové gravírovanie do kovu, diely

Pomôžeme vám s priemyselnou výrobou, či už ide o gravírovanie, značenie alebo popis rôznych predmetov, akými sú napríklad súčiastky alebo náhradné diely.

Gravírovanie pier

Potešte zákazníkov personalizovaným, pozorným darčekom napríklad s logom spoločnosti. Spolupracujeme s reklamnými agentúrami ale aj jednotlivými spoločnosťami.

Gravírovanie do kovu, zámky lásky

Chcete niekoho potešiť naozaj osobitným darčekom?

Pomocou laseru dokážeme akúkoľvek grafiku alebo text preniesť na kovový povrch. Vašu zákazku šikovne zhotovíme už do niekoľkých dní.

Hliníkový štítok

Vieme pre vás vyrobiť hliníkové štítky a štítky z antikoru / mosadze, ktoré môžu obsahovať ľubovoľné informácie, QR kódy alebo aj loga a pod. Pomôžeme vám s ich návrhom, spracujeme pre vás náhľad pred začiatkom výroby a vieme dodať aj stovky až tisícky kusov, podľa vašej potreby.

Cena gravírovania laserom začína od:

0,19
Za kus
  • Konečna cena závisí najmä od gravírovanej plochy a množstva kusov

S akými materiálmi vieme pracovať?

Náš laserový gravírovací stroj nám umožňuje gravírovať zložité vzory na drevo, pričom po procese nezostávajú žiadne stopy, okrem samotného obrazu. To znamená, že môžeme vytvárať krásne vzory na dreve bez obáv, že sa predmet poškodí. Takto sa dajú rýchlo a jednoducho vytvárať jedinečné umelecké diela alebo funkčné predmety, ako sú napríklad gravírované dosky na krájanie alebo prispôsobené šperkovnice. Vieme gravírovať aj veľmi jemné alebo tenké kusy dreva bez obáv z poškodenia. Laserové gravírovanie je veľmi presná metóda, ktorá nám poskytuje úplnú kontrolu nad výsledným produktom.

Pracujeme so všetkými kovmi vrátane hliníka, ocele, antikoróznej mosadze a ďalších. Používame sofistikované lasery, ktoré nám umožňujú vykonávať gravírovanie do kovu extrémne presným a rýchlym spôsobom. Môžete sa na nás spoľahnúť pri označovaní dielov, identifikácii výrobkov a sledovaní nástrojov, no pomáhame s gravírovaním nielen firmám, ale aj jednotlivcom. Laserové gravírovanie je ľahko čitateľné a dostatočne odolné, aby vydržalo takmer v akomkoľvek prostredí.

Iné materiály (napr. plasty, koža, mramor...)

Pracovať vieme aj s inými materiálmi, ktoré tu nie sú uvedené, ako napríklad koža, mramor a tkanina. Pracujeme aj s plastmi, no nie každý typ je možné laserom spracovávať. Takže ak potrebujete značenie na plastoch, najprv nám napíšte alebo zavolajte a zistíme, či sa to dá v prípade vášho projektu.

Podobne, ak chcete použiť materiál, ktorý nie je na stránke spomínaný, kontaktujte nás – napíšte nám alebo zavolajte a povieme vám, či s ním budeme vedieť pracovať.

Prečo práve my?

Dôkladná kontrola

Každú jednu prácu manuálne kontrolujeme, obzvlášť ak ide o vzácne predmety.

Pri prácach, ktoré si to vyžadujú, na kontrolu kvality používame aj mikroskop.

Rýchly výsledok

Tlačí na vás deadline, ale ešte potrebujete označiť stovky kusov?

93 % objednávok expedujeme do 3 dní a niektoré urobíme aj za jeden deň.

Množstevné zľavy

Ak toho máte veľa alebo potrebujete sériovú výrobu, môžete sa tešiť na zľavy.

Ušetriť viac, ako 10 % z ceny objednávky môžete už pri zákazkách nad 100 ks.

Ukážky prác

„S pánom Janekom spolupracujeme už dlhšiu dobu, pravidelne nám značí naše produkty. Ceníme si najmä jeho ochotu a individuálny prístup pri každej našej zákazke. Tiež sme veľmi spokojní s presnosťou práce a tým, že objednávky vždy dodá načas.“

5/5

Ing. Martin Gardian

DMR System, s.r.o.

„S firmou JANTECH SK, s. r. o. máme veľmi pozitívnu skúsenosť. Oceňujeme kvalitu práce a rýchlosť, s ktorou vybavuje naše objednávky.“

IMC Slovakia
5/5

Jozef Ilko

IMC Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje

JANTECH SK, s. r. o.
IČO: 54133432
DIČ: 2121574664
IČ DPH: SK2121574664

Popíšte nám vašu požiadavku

Alebo nám zavolajte na číslo:

sk_SK