gravirovanie-stupnic-1.jpg

Priemyselné popisovanie a značenie laserom

Vašej spoločnosti môžeme pomôcť s trvalým značením kódov, čísel alebo iných potrebných údajov na kovových dieloch, tabuľkách, štítkoch, súčiastkach a iných predmetoch.

Vyplňte formulár alebo ak máte otázky, zavolajte nám.

Priemyselné značenie a popisovanie laserom

Popisovanie laserom sa typicky používa na označovanie súčiastok a na iné priemyselné účely. Ide o bezkontaktný proces, pri ktorom sa na skutočné odparovanie materiálu z povrchu predmetu používa fokusovaný laserový lúč.

Laserové značenie možno použiť na mnoho rôznych materiálov vrátane kovov, plastov, skla a dokonca aj potravín. Často sa používa na sériové čísla, čiarové kódy alebo iné identifikačné značky. Tento proces sa zvyčajne vykonáva laserovým lúčom namiereným na povrch materiálu. Teplo a intenzita laserového lúča zmení alebo odparí povrch materiálu, čím vznikne trvalá značka. Tento proces sa stáva čoraz populárnejším, pretože oproti tradičným metódam, ako je razenie alebo leptanie, ponúka množstvo výhod. Laserové značenie je trvalé, takže značky časom nevyblednú ani sa nezotrú. Je tiež menej pravdepodobné, že dôjde k poškodeniu označovaného materiálu. Okrem toho sa značenie dá vykonať veľmi rýchlo a dá sa ľahko automatizovať.

U nás v spoločnosti používame špičkové lasery, ktoré nám umožňujú ponúknuť našim klientom skutočne precízne a rýchle výsledky. Ak teda hľadáte spôsob označovania materiálov, ktorý je trvalý, rýchly a nepoškodí materiál, laserové značenie je tou správnou voľbou.

Laserové značenie možno použiť na rôzne typy materiálov vrátane kovu a plastu. Často nás napríklad žiadajú o laserové značenie dielov z nehrdzavejúcej ocele, hliníka a mosadze. Veľakrát ide aj o plasty, na ktorých je potrebné veľmi mále značenie, napríklad QR alebo čiarových kódov.

Dôkladná kontrola

Každú jednu prácu manuálne kontrolujeme, obzvlášť ak ide o vzácne predmety. Pri prácach, ktoré si to vyžadujú, na kontrolu kvality používame aj mikroskop.

Rýchle spracovanie a dodanie objednávky

Tlačí na vás deadline, ale ešte potrebujete označiť stovky kusov? 93 % objednávok expedujeme do 3 dní a niektoré urobíme aj za jeden deň.

Množstevné zľavy

Ak toho máte veľa alebo potrebujete sériovú výrobu, môžete sa tešiť na zľavy. Ušetriť viac, ako 10 % z ceny objednávky môžete už pri zákazkách nad 100 ks.

Cena značenia a popisovania už od:

0,19
Za kus
  • Konečna cena závisí najmä od gravírovanej plochy a množstva kusov

„S pánom Janekom spolupracujeme už dlhšiu dobu, pravidelne nám značí naše produkty. Ceníme si najmä jeho ochotu a individuálny prístup pri každej našej zákazke. Tiež sme veľmi spokojní s presnosťou práce a tým, že objednávky vždy dodá načas.“

5/5

Ing. Martin Gardian

DMR System, s.r.o.

„S firmou JANTECH SK, s. r. o. máme veľmi pozitívnu skúsenosť. Oceňujeme kvalitu práce a rýchlosť, s ktorou vybavuje naše objednávky.“

5/5

Jozef Ilko

IMC Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje

JANTECH SK, s. r. o.
IČO: 54133432
DIČ: 2121574664
IČ DPH: SK2121574664

Popíšte nám vašu požiadavku

Alebo nám zavolajte na číslo:

sk_SK